Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

Умови користування сайтом

Ласкаво просимо на сайт компанії «Приватне акціонерне товариство «Коростенський завод «Янтар»». Перед використанням сайту уважно прочитайте умови, зазначені нижче. Якщо ви не погоджуєтесь з умовами, просимо вас не використовувати цей сайт. Компанія може вносити зміни до умов користування, що набувають  чинності з моменту їх розміщення на сайті. Просимо Вас періодично переглядати  умови користування на випадок внесення змін.

Користування сайтом

Сайт skipidar.com.ua (далі «Приватне акціонерне товариство «Коростенський завод «Янтар»») дозволяє вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Заборонено змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних чи комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп’ютерних мережах заборонено.

Відмова від відповідальності

Приватне акціонерне товариство «Коростенський завод «Янтар» в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали та послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти та ціни. У разі, якщо матеріали та послуги на цьому Сайті застаріють, Приватне акціонерне товариство «Коростенський завод «Янтар» не зобов’язаний оновлювати їх. Приватне акціонерне товариство «Коростенський завод «Янтар» за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включно з, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Зворотний зв’язок і коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, не суперечить моральним нормам, не порушує авторські права, не пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, не містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином не порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення Приватне акціонерне товариство «Коростенський завод «Янтар» може видаляти без вашої на те згоди. Приватне акціонерне товариство «Коростенський завод «Янтар» не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.

Використання персональних даних

Приватне акціонерне товариство «Коростенський завод «Янтар» приймає всі необхідні міри, щоб зберегти вашу персональну інформацію конфіденційною та захищеною. Ваші персональні дані використовуються тільки з тією метою, з якою ви їх надаєте. Ця інформація також використовується для адміністрування, підтримки та організації зворотного зв’язку, а також для запобігання порушенням конфіденційності, правових норм або умов договорів. Приватне акціонерне товариство «Коростенський завод «Янтар» ніколи не передасть ваші персональні дані стороннім компаніям. Ви маєте право на видалення, виправлення чи уточнення персональної інформації за вашим запитом.

Заходи безпеки

Ми приймаємо правові, організаційні та технічні заходи для максимально ефективного захисту ваших даних. Включно з обов’язком наших співробітників дотримуватися конфіденційності і ретельного вибору наших партнерів, ми також забезпечуємо адекватний рівень безпеки нашого технічного середовища.

Щоб захистити Ваші дані від неправомірного або випадкового доступу до них, ми використовуємо шифрування даних. Дані, зібрані за допомогою цього веб-сайту, будуть передаватися між Вашим комп’ютером і нашим сервером через Інтернет в зашифрованому вигляді із застосуванням 256-біт TLS (Transport Layer Security — Протокол захисту транспортного рівня). Якщо з’єднання зашифровано, символ «замок» в рядку адреси вашого браузера буде відображатися як закритий, а адресний рядок почнеться з «https: //». Ми не будемо використовувати шифрування, якщо Ви обмінюєтеся з нами тільки загальнодоступною інформацією. Дані, що зберігаються в нашій базі даних, шифруються з використанням шифрування даних в технології зберігання з використанням 256-бітного шифрування AES.

Ваші особисті дані будуть оброблятися стороннім оброблювачем даних тільки в тому випадку, якщо цей оброблювач даних згоден дотримуватися цих технічних та організаційних заходів безпеки даних.

Збереження безпеки даних означає гарантію конфіденційності, цілісності та доступності ваших особистих даних:

(А) Конфіденційність: ми будемо захищати ваші особисті дані від розголошення третім особам.

(Б) Цілісність: ми будемо захищати ваші особисті дані від несанкціонованої зміни третіми особами.

(C) Доступність: ми забезпечимо доступ тільки уповноваженим особам до ваших особистих даних, якщо це буде потрібно.